ZADZWOŃ: 730 31 20 20

Jeśli dążysz do kształcenia na jak najwyższym poziomie, ale Twoja placówka jest niewystarczająco wyposażona w pomoce naukowe z fizyki - koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. A może chcesz zaproponować swoim przedszkolakom ciekawe zajęcia z astronomii? Dobrze trafiłeś. Jeżeli szukasz ciekawej oferty na zorganizowanie dzieciom i młodzieży wolnego czasu podczas ferii i wakacji - to również właściwy adres. Gdy chcesz zorganizować przedsięwzięcie, którego nie mamy w ofercie, a związane jest z fizyką czy astronomią - skontaktuj się z nami, jesteśmy otwarci na współpracę. Szczegóły można znaleźć w zakładce oferta specjalna.

PhiscoLab powstał aby ułatwić dzieciom i młodzieży zrozumienie trudnych zagadnień z różnych obszarów fizyki i astronomii. Stawiamy na jakość na każdej płaszczyźnie naszej działalności:

  • profesjonalny sprzęt do demonstracji doświadczeń
  • wykwalifikowany i doświadczony personel
  • zgodność oferty z podstawą programową
  • dojazd do placówki

Od dziś już nie musisz doposażać swojej pracowni fizycznej w najnowsze pomoce, a nauczyciel fizyki może skoncentrować się na nauce teorii, ponieważ możemy przyjechać do Twojej szkoły i uzupełnić wybrany dział profesjonalnym pokazem eksperymentów przeprowadzonym ciekawie, przez doświadczonego nauczyciela.

Zapraszamy do obejrzenia filmu nagranego podczas trzygodzinnego pokazu, na którym zaprezentowaliśmy najbardziej ciekawe, a zarazem najważniejsze doświadczenia z fizyki.

 

 

Dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym są szczególnie ciekawe świata. Chyba każdemu zależy aby aby miały one możliwość jak najbardziej wszechstronnego rozwoju oraz szansę rozbudzenia w sobie różnorodnych zainteresowań. A może by tak zajęcia z astronomii? Zapraszamy na warsztaty dzieci w wieku 3-9 lat w przedszkolach i szkołach podstawowych. Skontaktuj się z nami, a przyjedziemy do Twojej placówki.

Spośród proponowanych przez nas zagadnień z pewnością wybierzesz coś dla swoich dzieciaków. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi, również w wieku przedszkolnym. Omawiane treści oraz sposób przekazu zawsze dostosowane są do wieku uczestników.

A tak jest na zajęciach z astronomii w przedszkolu. Film został nagrany na dwóch pokazach obejmujących opowieści o Układzie Słonecznym, oraz na zajęciach prezentujących gwiazdozbiory.

 

Do góry